Kazalište i književni susret
Autor: Miljenko Ilić, 25. 10. 2017.

U to koliko je prijateljstvo važno, uvjerili su se učenici petih i šestih razreda naše škole gledajući predstavu „Snježna kraljica“ u zagrebačkom kazalištu Trešnja prošle srijede, 18. listopada. Predstava je nastala prema klasičnoj bajci H. Ch. Andersena, a na učenike je dojam ostavila i bogata kostimografija i scenografija.

Nakon predstave učenici su se upoznali sa spisateljicom za djecu Sanjom Polak. Književnica se učenicima predstavila, odgovorila im na njihova pitanja te im savjetovala na koji način mogu održati mozak u dobroj formi. Književni je susret održan u Društvu hrvatskih književnika, a moderator susreta bio je pisac Hrvoje Kovačević.