Uspjeh našeg učenika Borne Cesarca na Turniru mladih prirodoslovaca
Autor: Miljenko Ilić, 15. 1. 2018.

U subotu, 13. 1. 2018.  održan je 4. državni turnir mladih prirodoslovaca na kojem je sudjelovao naš  Borna Cesarec, učenik 8. a razreda.

Na ovogodišnji turnir pristiglo je puno projekata, na temelju kojih je žiri odabrao i pozvao 12 najboljih učenika prirodoslovaca na turnir.  Borna je sudjelovao na turniru sa svojim radom na temu „Izumi sam: krvni tlak“.

Natjecanje na samom turniru sastojalo se od rješavanja PISA testa, duela s drugim kandidatom u znanstvenoj borbi i predstavljanja i obrane svojeg projekta pred žirijem.

Borna je svojim projektom i rezultatima natjecanja postigao visoko 7. mjesto u ukupnom poretku.

Iskrene čestitke učeniku Borni Cesarcu i mentorici učiteljici Nataliji Ilić.