Posjet predsjednice Republike Hrvatske
Autor: Miljenko Ilić, 25. 1. 2018.

Našu školu jučer je posjetila predsjednica Republike Hrvatske gđa Kolinda Grabar Kitarović. Predsjednicu i njezine suradnike, župana i gradonačelnika te njihove suradnike dočekali smo pjesmom „Dobro mi došel prijatel“, a nakon govora dobrodošlice naše ravnateljice program je nastavljen učeničkim recitacijama, sviranjem, pjevanjem i – čitanjem. U čitanju našim se učenicima pridružila i predsjednica koja nam je time predstavila projekt „Hrvatska čita“ koji promiče. Predsjednica je nagradila prošlogodišnjeg najčitača naše škole – to je Kala Došen, učenica 6. razreda, te pozvala učenike da čitaju što više, ali i da joj pišu o svojim prijedlozima kako učiniti svoj dom, školu, grad, županiju i državu boljim mjestom za život. Pri kraju programa učenici su predsjednici postavljali pitanja. Bili su zadovoljni odgovorima i pristupačnošću poštovane gošće. Na kraju programa napravljena je i milenijska fotografija.

Više fotografija možete pogledati u Fotogaleriji.