Postavljen informativno – edukativni kutak u PŠ Podgora
Autor: Miljenko Ilić, 16. 10. 2018.

U sklopu projekta „Zdravstvena prevencija za bolju budućnost naše djece“ kojeg provodi GDCK Krapina, u  područnoj školi Podgora postavljen je edukativno-informativni kutak s edukativnim materijalima. Kutak se sastoji od: stola i 2 klupe izrađenih od europaleta, stalka za promidžbene materijale, spužvi za klupe, tepisona, plutenog panoa, te bojica, letaka, brošura i ostalog edukativno-informativnog materijala.

Projekt je sufinanciran sredstvima Krapinsko – zagorske županije, a provodi se od 01.08. do 31.12.2018. godine. U njemu sudjeluju učenici od 1. do 4. razreda OŠ Đurmanec, OŠ Gornjeg Jesenja, OŠ Side Košutić u Radoboju, OŠ Antuna Mihanovića u Petrovskom, te OŠ Augusta Cesarca i OŠ Ljudevita Gaja u Krapini.

Stoga su u petak 12. listopada ravnatelj GDCK Krapina Davor Šimunović i ravnateljica OŠ A. Cesarca, Krapina, Matilda Juričev Žigman, službeno obilježili primopredaju informativno – edukativnog kutka mladih u područnoj školi Podgora.

Ovo je jedan od nekoliko projekata i akcija u kojima naša škola već dugi niz godina surađuje sa Gradskim društvom Crvenog križa Krapina.