OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE DORASLE ZA UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE
Autor: Miljenko Ilić, 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

nastavljamo s aktivnostima upisa u 1.razred. Novi termin dolaska u OŠ Augusta Cesarca Krapina roditelji će dobiti putem telefonskog poziva. Molimo roditelje da pri dolasku u školu donesu Upitni listić za unos potrebnih podataka prilikom otvaranja zdravstvenog kartona školskog djeteta.

Prilikom dolaska još Vas jednom molimo da se pridržavate svih uputa i predloženih epidemioloških mjera :
-održavanje fizičke udaljenosti
-higijene ruku

Na samom ulasku u školu dezinficirati ćete ruke i obuću, a Vama i djetetu će biti izmjerena temperatura. Sve osobe s povišenom tjelesnom temperaturom ne mogu ući u školu.

U pratnji djeteta neka bude samo jedan roditelj. Molimo vas da dolazite u točno odabrano vrijeme ( niti ranije, niti kasnije ) kako se na hodniku škole ne bi nepotrebno stvarala gužva.

Hvala na suradnji.