Valentinovo u 2.a
Autor: Miljenko Ilić, 15. 2. 2022.

U školskoj je knjižnici suradnjom s knjižnicom OŠ Zlatar Bistrica ostvarena još jedna aktivnost u sklopu eTwinning projekta školskih knjižničara Godina čitanja 2021. Krasnoslovom i čitanjem ljubavne dječje poezije, pisanjem i kazivanjem poruka te pjevanjem, snimanjem videa i dijeljenjem sadržaja između dviju škola obilježeno je Valentinovo. U aktivnosti su sudjelovali učenici 2. a razreda naše škole i njihova učiteljica Tamara Šćuric te učenici 2. b razreda OŠ Zlatar Bistrice i njihova učiteljica Nikolina Mikulec te školske knjižničarke Gordana Gregurović Petrović i Snježana Kovačević. Za potrebe ove aktivnosti učenici su uz likovne radove izradili i ljubavne čitateljske naočale. Suradnjom i razmjenom  znanja ujedno su na drugačiji način obilježili Dan zaljubljenih.

Pripremile knjižničarka i učiteljica 2. a