Grad iz mašte
Autor: Miljenko Ilić, 30. 3. 2022.

Muhammad Ali jednom je rekao: '' Čovjek koji nema mašte nema krila.'' Ono što je sigurno, učenici 5.a i 5.b razreda, mašte imaju napretek.

Na satu engleskog jezika, učenici su dobili zadatak osmisliti kako bi izgledao njihov grad iz mašte. Svoje ideje prenijeli su na papir, prvo u obliku crteža, a potom i tekstualno. Pokazali su iznimnu maštovitost, kreativnost, ali i pismenost, jer su njihovi sastavci o maštogradima nastali uz minimalnu pomoć učiteljice. Radovi svih učenika nalaze se u fotoknjizi ''Welcome to Imagineville''.

Uđite na trenutak u naš Maštograd putem sljedeće poveznice.

Učiteljica: Ivana Suhodolčan