Terenska nastava četvrtih razreda u Zagreb
Autor: Miljenko Ilić, 28. 4. 2022.

Jučer smo nakon dužeg vremena posjetili naš glavni grad Zagreb. Dan smo započeli predstavom  Najbolji posao na svijetu u Gradskom kazalištu Trešnja. Nakon predstave smo bili gladni, pa smo se počastili ručkom u McDonaldsu.

Siti i zadovoljni krenuli smo u novu pustolovinu, obilazak Zagreba. Interaktivni razgled grada - učenici obilaze lokacije i pri tome koriste tablete i na njima otkrivaju priče, rješavaju zadatke  te skupljaju bodove .Obilazak obuhvaća  12 atraktivnih gradskih lokacija u samom centru grada od Manduševca, Katedrale, Dolca preko Tkalčićeve ulice i Gornjeg grada do Uspinjače i kule Lotrščak.

Slijedila je najveća pustolovina dana, vožnja novom  žičarom. Iz Zagreba vratili smo se  umorni, ali puni dojmova i lijepih uspomena.

Više pogledajte u fotogaleriji.

Učiteljice i učenici 4. razreda