ŠAHOVSKA ŠKOLA
Autor: Milorad Videković, 22. 2. 2016.

Osnovna škola Augusta Cesarca, Krapina i Šahovski klub „Krapina“ pokreću šahovsku školu.Pozivamo sve zainteresirane učenike i učenice od I. do IV. razreda da se prijave ravnatelju škole Miloradu Videkoviću. Šahovska škola počet će nakon Uskršnjih praznika, završiti krajem školske godine i nastaviti se ujesen početkom nove školske godine, a tijekom ljetnje stanke održat će se jednotjedni šahovski kamp.

Šahovsku školu uz vaše učitelje vodit će šahovska instruktorica FIDE-majstorica Radmila Švaljek.

Ljetni šahovski kamp vodit će FIDE trenerica velemajstorica Mirjana Medić.Učenici koji će napredovati moći će se natjecati za svoju školu u Županijskom natjecanju i učlaniti u Šahovski klub Krapina gdje će se moći natjecati na županijskim i državnim natjecanjima.