SLOVARICA MOJEGA KRAJA
Autor: Milorad Videković, 2. 6. 2017.

Kao što smo i prije izvijestili  učenici 3.a – 3.b ( učiteljice Andrea Herceg i Ružica Hršak ) sudjelovali su na natječaju, koji su organizirali Školska knjiga i OŠ Augusta Šenoe Zagreb, „Slovarica mojega kraja“.  Svojim velikom trudom, zalaganjem i radom ostvarili su velik uspjeh. Između dvjestotinjak pristiglih slovarica, naša slovarica je osvojila veliko 3. mjesto!

Danas su ih posjetili predstavnici Školske knjige, Željka Vukušić, Dijana Topljak, Dražen Bočkaj i Mihael Kralj te im uručili nagrade.

Svi učenici dobili su prigodne poklone. Razred je dobio diplomu za osvojeno treće mjesto te im je uručena tiskana slovarica koju su oni izradili. Iskrene čestitke.