Autor: Milorad Videković, 13. 10. 2016.

U ponedjeljak, 17. listopada, povodom početka Mjeseca Hrvatske knjige ugostit ćemo književnika Hrvoja Kovačevića.

Hrvoje Kovačević napisao je dvadesetak romana i pedesetak priča za djecu i mlade. Autor je i uzbudljive zbirke kriminalističkih romana za djecu koji u naslovu imaju riječ „tajna“. Radi se o deset naslova od kojih su neki uvršteni u lektiru. Za roman Tajna crne kutije  dobitnik je književne nagrade "Grigor Vitez".

Književnik će tijekom susreta predstaviti svoja djela učenicima 5. i 6. razreda.