Izvrsna 2. nagrada Borni Draganiću

U Gradskoj knjižnici Ksaver Šandor Gjalski Zabok su 13. veljače 2024. svečano dodijeljene nagrade i priznanja sudionicima likovno – literarnog natječaja „Promicanje istine o Domovinskom ratu“.

Natječaj provodi Udruga veterana specijalne policije Domovinskog rata Barun od 2014. godine. Cilj provođenja natječaja je potaknuti učenike na učenje o novijoj hrvatskoj povijesti, a  posebno o Domovinskom ratu. Na likovni natječaj ove godine pristiglo je 135 radova iz naše županije, a učenik Borna Draganić (2. b) ostvario je 2. mjesto u kategoriji od prvog do četvrtog razreda OŠ.  Na natječaju je sudjelovalo šestero učenika iz našeg razreda.

Nadamo se da će Borna, ali i svi drugi i dalje marljivo crtati i slikati te da ćemo ubrzo sudjelovati na još nekoj dodjeli nagrada.

Ivana Frajzman, učiteljica