Profesionalna orijentacija za učenike 7. i 8. razreda

Jučer se u našoj školi održala profesionalna orijentacija za učenike 7. i 8. razreda. Uvodne pozdrave uputila je Ravnateljica škole, a program je vodila gospođa Melita Horvat-Peh iz Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Srednje škole iz Krapinsko-zagorske županije predstavile su svoje programe svojim budućim učenicima (Srednja škola Krapina, Srednja škola Zabok, Srednja škola Pregrada, Srednja škola Konjščina, Srednja škola Bedekovčina, ŠUDIGO). Također, učenicima je svoj rad predstavila i Obrtnička komora Krapinsko- zagorske županije te Vetropack straža d.d. Odaziv učenika i roditelja bio je velik što potvrđuje važnost ovakvih radionica za naše osnovnoškolce na važnoj prekretnici u njihovom životu.